Pierre's Wordspew - en to nl translation catalogue (65 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: email
nl: e-mail

en: year
nl: jaar

en: years
nl: jaren

en: month
nl: maand

en: months
nl: maanden

en: weeks
nl: weken

en: day
nl: dag

en: days
nl: dagen

en: hour
nl: uur

en: hours
nl: uren

en: minute
nl: minuut

en: minutes
nl: minuten

en: No one online.
nl: Niemand online.

en: guest
nl: gast

en: guests
nl: gasten

en: and
nl: en

en: is crawling the site.
nl: bezoekt de site.

en: are crawling the site.
nl: bezoeken de site

en: are online.
nl: zijn online.

en: Title:
nl: Titel:

en: Sorry, but you can post only one url by message...
nl: Sorry, je kunt maar 1 url per bericht gebruiken...

en: No, sorry you used a banned word!
nl: Oeps, je hebt een verboden woord gebruikt!

en: Your IP address have been banned from this blog, if you feel this is in error please contact the webmaster.
nl: Je ip-adres is geblokkeerd voor dit blog, als je denkt dat dit onterecht is neem dan contact op met de webmaster.

en: Click this to turn on/off sound
nl: Klik hier om het geluid uit te zetten

en: Guest_
nl: Gast_

en: Admin
nl: Beheren

en: Name
nl: Naam

en: URL/Email
nl: URL/E-mail

en: Message
nl: Bericht

en: Send
nl: Verstuur

en: You must be a registered user to participate in this chat
nl: Je moet gerecistreerd en ingelogd zijn om berichten te kunnen plaatsen

en: Congratulations, you just completed the installation of this shoutbox.
nl: Gefeliciteerd, de shoutbox is succesvol geinstalleerd.

en: No Access for you!
nl: Jammer, maar helaas: je hebt geen toegang.

en: When you update the Times and Colors, you may need to refresh/empty cache before you see the changes take effect
nl: Als je de tijden en/of kleuren bewerkt, moet je waarschijnlijk het scherm verversen of de cache leegmaken voordat je de veranderingen kunt zien.

en: There have been <b>%s</b> messages in this shoutbox
nl: Er zijn in totaal <b>%s</b> berichten in deze shoutbox.

en: Colors (Must be 6 digit hex)
nl: Kleuren (Alleen hexadecimale waarden toegestaan)

en: Fade from
nl: Verkleuren vanuit

en: The color that new messages fade in from. Default
nl: De kleur van waaruit nieuwe berichten standaard verschijnen.

en: Fade to
nl: Verkleuren naar

en: Text Color
nl: Kleur van de tekst

en: The color of text within the box. Default
nl: Kleur van de text in de shoutbox. Standaard

en: Name Color
nl: Naam van de kleur

en: The color of peoples' names. Default
nl: De kleur van de gebruikersnamen. Standaard

en: Update Every
nl: Verversen elke

en: Seconds
nl: Seconden

en: This determines how "live" the shoutbox is. With a bigger number, it will take more time for messages to show up, but also decrease the server load. You may use decimals. This number is used as the base for the first 8 javascript loads. After that, the number gets successively bigger. Adding a new comment or mousing over the shoutbox will reset the interval to the number suplied above. Default: 4 Seconds
nl: Dit bepaalt hoe "live" de shoutbox is. Als je een groter getal invult, duurt het langer voordat de berichten verschijnen, maar het betekend ook dat de server minder belast wordt. Dit nummer wordt gebruikt voor de eerste 8 keren dat het stuk javascript uitgevoerd wordt. Daarna wordt het nummer achtereenvolgend opgehoogd. De interval wordt gereset wanneer een nieuw bericht wordt toegevoegd, of wanneer de cursor over de shoutbox bewogen wordt. Standaard is de interval 4 seconden.

en: Fade Length
nl: Lengte van het fade effect

en: The amount of time it takes for the fader to completely blend with the background color. You may use decimals. Default 1.5 seconds
nl: De tijdsduur waarin de verschijningskleur volledig samensmelt met de achtergrondkleur. Je kunt decimalen gebruiken. Standaard is 1.5 seconden

en: Use textarea
nl: Gebruik textvak

en: A textarea is a bigger type of input box. Users will have more room to type their comments, but it will take up more space.
nl: Een tekstvak (textarea) is een groter type invoerveld. Gebruikers hebben zo meer ruimte om hun bericht te tikken, maar het neemt ook meer ruimte in beslag in de gebruikersinterface.

en: Use URL field
nl: Gebruik URL veld

en: Check this if you want users to have an option to add their URL when submitting a message.
nl: Vink dit aan als je gebruikers de mogelijkheid wilt geven om URL's aan hun berichten toe te voegen.

en: Use sound alert
nl: Gebruik geluid

en: Check this if you want to hear a sound alert when someone post message
nl: Vink dit aan als je een geluid wilt horen als iemand een bericht plaatst.

en: Check this if you want to use XHTML strict
nl: Vink dit aan als je XHTML strict wilt gebruiken

en: Only allow registered users
nl: Sta alleen geregistreerde gebruikers toe.

en: Show users online
nl: Toon gebruikers online

en: Check this if you want to show, in real time, users online
nl: Vink dit aan als je in real-time de online gebruikers wilt tonen

en: Save
nl: Opslaan

en: Delete ALL messages
nl: Verwijder ALLE berichten

en: <a href="%s"><b>Click here</b></a> to manage your banned words list and IP addresses.
nl: <a href="%s"><b>Click hier</b></a> om de geblokkeerde woorden en ip adressen te beheren.

en: <b><font color="red">Important !</font></b> To ban a single IP address just click on "Ban this IP" button. If you want to ban a range of IP, use this syntax (for this example i can say good bye to Vsevolod Stetsinsky) : 195.225.176/179.* where slash means from 176 to 179 and * from 0 to 255.<br/>BTW i ban IP addresses from 195.225.176.0 to 195.225.179.255. You can mix the two options...
nl: <b><font color="red">Belangrijk!</font></b> Om een enkel ip-adres te blokkeren click je op de "Spam" knop. Wanneer je een hele ip-range wilt blokkeren, gebruik je de volgende syntax (in dit voorbeeld zeggen we gedag tegen Vsevolod Stetsinsky) : 195.225.176/179.* de schuine streep betekend van 176 tot en met 179 en de * betekend van 0 tot en met 255.<br/>Ik blokkeer trouwens de volgende ip-adressen: 195.225.176.0 tot en met 195.225.179.255. Je kunt de twee manieren combineren...

en: Cheatin' uh ?
nl: Jammer joh...
