Pierre's Wordspew - en to he translation catalogue (72 entries)

en: Ban this IP
he: חסום IP זה

en: Delete
he: מחק

en: Edit
he: ערוך

en: link
he: אתר

en: email
he: אימייל

en: Click here to expand/collapse the smiley's list
he: לחץ כאן כדי לכווץ/להרחיב את רשימת הסמיילים

en: year
he: שנה

en: years
he: שנים

en: month
he: חודש

en: months
he: חודשים

en: week
he: שבוע

en: weeks
he: שבועות

en: day
he: יום

en: days
he: ימים

en: hour
he: שעה

en: hours
he: שעות

en: minute
he: דקה

en: minutes
he: דקות

en: No one online.
he: אף אחד אינו מחובר.

en: guest
he: אורח

en: guests
he: אורחים

en: and
he: וגם

en: is crawling the site.
he: זוחל כעת באתר.

en: are crawling the site.
he: זוחלים כעת באתר.

en: is online.
he: מחובר.

en: are online.
he: מחוברים.

en: Title:
he: כותרת:

en: Sorry, but you can post only one url by message...
he: צר לי, ניתן להשאיר רק לינק אחד בהודעה...

en: No, sorry you used a banned word!
he: לא, לצערי השתמשת במילה אסורה!

en: Your IP address have been banned from this blog, if you feel this is in error please contact the webmaster.
he: כתובת הIP שלך הורחקה מאתר זה. אם זו לדעתך טעות, אנא צור קשר עם מנהל האתר.

en: Click this to turn on/off sound
he: לחץ כאן כדי להפעיל/לבטל שימוש בצלילים

en: Guest_
he: אורח_

en: Admin
he: ניהול

en: Name
he: שם

en: URL/Email
he: אתר/אימייל

en: Message
he: הודעה

en: Send
he: שלח

en: You must be a registered user to participate in this chat
he: חובה להיות משתמש רשום באתר כדי להשתתף בצ&#39;אט

en: Congratulations, you just completed the installation of this shoutbox.
he: ברכותי, זה עתה השלמת את התקנת תיבת הצ&#39;אט.

en: No Access for you!
he: אין לך גישה!

en: When you update the Times and Colors, you may need to refresh/empty cache before you see the changes take effect
he: כשמעדכנים את הזמנים והצבעים, ייתכן כי צריך לרענן את העמוד או לרוקן את זכרון המטמון לפני שהשינויים יוצגו

en: There have been <b>%s</b> messages in this shoutbox
he: היו <strong>%s</strong> הודעות בתיבת הצ&#39;אט הזו

en: Colors (Must be 6 digit hex)
he: צבעים (בפורמט hex שש ספרות)

en: Fade from
he: מעבר הדרגתי מ

en: The color that new messages fade in from. Default
he: הצבע ההתחלתי של הודעות חדשות. ברירת מחדל

en: Fade to
he: מעבר הדרגתי אל

en: Text Color
he: צבע טקסט

en: The color of text within the box. Default
he: הצבע של הטקסט בתוך הקופסה. ברירת מחדל

en: Name Color
he: צבע שמות

en: The color of peoples' names. Default
he: הצבע של שמות המגיבים. ברירת מחדל

en: Update Every
he: עדכן כל

en: Seconds
he: שניות

en: This determines how "live" the shoutbox is. With a bigger number, it will take more time for messages to show up, but also decrease the server load. You may use decimals. This number is used as the base for the first 8 javascript loads. After that, the number gets successively bigger. Adding a new comment or mousing over the shoutbox will reset the interval to the number suplied above. Default: 4 Seconds
he: הנתון הזה קובע עד כמה הצ&#39;אט "זורם". כשהמספר גבוה יותר, יקח יותר זמן להודעות להופיע, אבל העומס על השרת יופחת. ניתן להשתמש בשברים עשרוניים. המספר הזה הוא בסיס עבור שמונה הטעינות הראשונות, כשלאחר מכן הזמן בין טעינות גדל בהתמדה. הוספת תגובה, או מעבר עם הסמן מעל תיבת הצ&#39;אט יאפסו את פרק הזמן למספר הנתון מעלה. ברירת מחדל: ארבע שניות.

en: Fade Length
he: משך עמעום

en: The amount of time it takes for the fader to completely blend with the background color. You may use decimals. Default 1.5 seconds
he: פרק הזמן שלוקח למעבר ההדרגתי בין הצבעים הנתונים מעלה. ניתן להשתמש בשברים עשרוניים. ברירת מחדל - 1.5 שניות.

en: Use textarea
he: השתמש בקופסת טקסט

en: A textarea is a bigger type of input box. Users will have more room to type their comments, but it will take up more space.
he: קופסת טקסט היא סוג גדול יותר של תיבת קלט. למגיבים יהיה יותר מקום לכתוב את תגובתם, אבל תיבת הצ&#39;אט תהיה גדולה יותר.

en: Use URL field
he: השתמש בתיבת אתר

en: Check this if you want users to have an option to add their URL when submitting a message.
he: סמנו כאן אם אתם רוצים שלמגיבים תהיה אפשרות להוסיף את כתובת האתר שלהם כשמוסיפים תגובה.

en: Use sound alert
he: השתמש בהתראה קולית

en: Check this if you want to hear a sound alert when someone post message
he: סמנו כאן על מנת שיישמע צליל התראה כשמישהו מוסיף תגובה

en: Show smileys list
he: הצג רשימת סמיילים

en: Check this if you want to show the smileys list
he: סמנו כאן כדי להציג רשימת סמיילים

en: Check this if you want to use XHTML strict
he: סמנו כאן כדי להשתמש בXHTML strict

en: Only allow registered users
he: הרשה רק למשתמשים רשומים להגיב

en: Show users online
he: הצג משתמשים מחוברים

en: Check this if you want to show, in real time, users online
he: סמנו כאן כדי להראות את המשתמשים שמחוברים בזמן אמת

en: Save
he: שמור

en: Delete ALL messages
he: מחק את כל ההודעות

en: <a href="%s"><b>Click here</b></a> to manage your banned words list and IP addresses.
he: <a href="%s"><b>לחצו כאן</b></a> כדי לנהל את המילים וכתובות הIP האסורות.

en: <b><font color="red">Important !</font></b> To ban a single IP address just click on "Ban this IP" button. If you want to ban a range of IP, use this syntax (for this example i can say good bye to Vsevolod Stetsinsky) : 195.225.176/179.* where slash means from 176 to 179 and * from 0 to 255.<br/>BTW i ban IP addresses from 195.225.176.0 to 195.225.179.255. You can mix the two options...
he: <b><font color="red">חשוב!</font></b> כדי לחסום כתובת IP בודדת, פשוט לחצו על כפתור "חסום IP זה". כדי לחסום טווח כתובות IP, השתמשו בנוסח הבא: 195.225.176/179.* כשהלוכסן מסמן 176 עד 179 ו* מ0 עד 255.<br />ניתן לשלב בין שתי האפשרויות.

en: Cheatin' uh ?
he: מרמה, אה?
