Pierre's Wordspew - en to cs translation catalogue (87 entries)

en: Ban this IP
cs: Zakázat tuto IP adresu

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: link
cs: odkaz

en: email
cs: e-mail

en: Click here to expand/collapse the smiley's list
cs: Kliknutím zde rozbalíte/sbalíte seznam smalíků

en: year
cs: rok

en: years
cs: roky

en: month
cs: měsíc

en: months
cs: měsíce

en: week
cs: týden

en: weeks
cs: týdny

en: day
cs: den

en: days
cs: dny

en: hour
cs: hodina

en: hours
cs: hodiny

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minut

en: No one online.
cs: Žádný přihlášený uživatel

en: guest
cs: host

en: guests
cs: hosté

en: and
cs: a

en: is crawling the site.
cs: pochybná stránka.

en: are crawling the site.
cs: pochybné stránky.

en: is online.
cs: je přihlášen.

en: are online.
cs: jsou přihlášeni.

en: Wordspew-RSS-Feed for:
cs: RSS vzkazů pro:

en: Title:
cs: Nadpis:

en: Sorry, but you can post only one url by message...
cs: Můžete poslat pouze jednu web adresu v jedné zprávě

en: No, sorry you used a banned word!
cs: Použité slovo je zakázané!

en: No, sorry you used the name of a registered user! You have to change it please.
cs: Použité jméno je již registrované, použijte jiné nebo se přihlašte.

en: You should learn to count before use the shoutbox :)
cs: Měl by ses naučit počítat, než začneš psát vzkazy :-)

en: I DON'T LIKE SPAM !!!
cs: NESNÁŠÍM SPAM !!!

en: Your IP address have been banned from this blog, if you feel this is in error please contact the webmaster.
cs: Vaše IP adresa byla na tomto webu zakázána. Pokud je to chyba, kontaktujte prosím správce webu.

en: Click this to turn on/off sound
cs: Klikněte zde pro vypnutí/zapnutí zvuku

en: <div id="Show_Spam">%s spams blocked</div>
cs: <div id="Show_Spam">%s spamových zpráv blokováno</div>

en: Info
cs: Informace

en: Please, resolve the addition below before post any new comment...
cs: Prosím, nejprve vyřešte níže uvedené, předtím, než přidáte nový vzkaz...

en: Guest_
cs: Host_

en: Admin
cs: Administrace

en: Name
cs: Jméno

en: URL/Email
cs: Web/E-mail

en: Message
cs: Zpráva

en: Send
cs: Poslat

en: You must be a registered user to participate in this chat
cs: Pro přidávání zpráv musíte být zaregistrovaný a přihlášený

en: Congratulations, you just completed the installation of this shoutbox.
cs: Gratulujeme, právě se vám povedlo úspěšně nainstalovat vzkazník.

en: No Access for you!
cs: Přístup zakázan!

en: When you update the Times and Colors, you may need to refresh/empty cache before you see the changes take effect
cs: Pokud upravíte časy nebo barvy, změny se projeví až poté, co provedete obnovu stránky nebo vymazání cache prohlížeče.

en: There have been <b>%s</b> messages in this shoutbox
cs: Je zde <b>%s</b> zpráv ve vzkazníku

en: Colors (Must be 6 digit hex)
cs: Barvy (musí být ve formátů 6 hexadecimálních znaků)

en: Fade from
cs: Přechod od

en: The color that new messages fade in from. Default
cs: Barva nové zprávy přechodu z. Defaultní

en: Fade to
cs: Přechod k

en: Text Color
cs: Barva textu

en: The color of text within the box. Default
cs: Barva textu v boxu. Defaultní

en: Name Color
cs: Barva jména

en: The color of peoples' names. Default
cs: Barva uživatelského jména. Defaultní

en: Show
cs: Zobrazit

en: comments in the shoutbox
cs: zpráv ve vzkazníku

en: Enter, here, the number of shouts you want to show in your shoutbox
cs: Vložte maximální počet zpráv, které se mají zobrazit ve vzkazníku

en: Update Every
cs: Aktualizovat každou

en: Seconds
cs: Sekund

en: This determines how "live" the shoutbox is. With a bigger number, it will take more time for messages to show up, but also decrease the server load. You may use decimals. This number is used as the base for the first 8 javascript loads. After that, the number gets successively bigger. Adding a new comment or mousing over the shoutbox will reset the interval to the number suplied above. Default: 4 Seconds
cs: Toto určuje jak " živý" box je. Při zadání vysokého čísla je třeba více času na to, aby se zpráva zobrazila a zároveň to zmenšuje zátěž na server. Toto číslo je použito jako základ pro prvních 8 Javascriptových načtení. Poté můžete číslo zvýšit. Přidání nové zprávy nebo přejetí myši přes box vrátí původní hodnotu. Default: 4 sekundy.

en: Fade Length
cs: Délka přechodu

en: The amount of time it takes for the fader to completely blend with the background color. You may use decimals. Default 1.5 seconds
cs: Doba pro přechod, za kterou se zpráva po přídání kompletně zobrazí s barvou pozadí. Zadávejte čísla v desitkové soustavě. Defaultně 1,5 sekundy.

en: Use textarea
cs: Použít textarea

en: A textarea is a bigger type of input box. Users will have more room to type their comments, but it will take up more space.
cs: Textarea je větší políčko pro vkládání textu než klasický zadávací řádek. Uživatelé mají více prostoru pro psaní jejich vzkazů, ale vzkazy pak také zaberou více místa v boxu.

en: Use URL field
cs: Použijte Web položku

en: Check this if you want users to have an option to add their URL when submitting a message.
cs: Zašrktněte, pokud chcete uživatelům dovolit zadávat webové adresy do zpráv.

en: Use sound alert
cs: Použít zvukové oznámení

en: Check this if you want to hear a sound alert when someone post message
cs: Zaškrtněte, pokud chcete slyšet zvukové oznámení, když někdo pošle novou zprávu

en: Show smileys list
cs: Zobraz seznam smailíků

en: Check this if you want to show the smileys list
cs: Zaškrtněte, pokud chcete zobrazit seznam smailíků

en: Show blocked spams
cs: Zobraz blokované spamové zprávy

en: Check this if you want to show blocked spams
cs: Zaškrtněte, pokud chcete zobrazovat blokované spamové zprávy

en: Use a captcha
cs: Použít captcha

en: Check this if you want to use a captcha (in fact it's a simple addition that users have to resolve before post any new message in the shoutbox).
cs: Zaškrtněte, pokud chcete použít captcha.

en: XHTML strict
cs: striktní XHTML

en: Check this if you want to use XHTML strict
cs: Zaškrtněte, pokud chcete použít striktní XHTML

en: Only allow registered users
cs: Povoleno pouze pro přihlášené uživatele

en: Show users online
cs: Zobraz přihlášené uživatele

en: Check this if you want to show, in real time, users online
cs: Zaškrtněte, pokud chcete zobrazit aktuálně přihlášené uživatele

en: Save
cs: Uložit

en: Delete ALL messages
cs: Smazat všechny zprávy

en: <a href="%s"><b>Click here</b></a> to manage your banned words list and IP addresses.
cs: <a href="%s"><b>Klikněte zde</b></a> pro správu seznamu zakázaných slov a IP adres.

en: <b><font color="red">Important !</font></b> To ban a single IP address just click on "Ban this IP" button. If you want to ban a range of IP, use this syntax (for this example i can say good bye to Vsevolod Stetsinsky) : 195.225.176/179.* where slash means from 176 to 179 and * from 0 to 255.<br/>BTW i ban IP addresses from 195.225.176.0 to 195.225.179.255. You can mix the two options...
cs: <b><font color="red">Důležité !</font></b> Pro zakázání jedné IP adresy stačí kliknout na tlačítko "Zakázat tuto IP adresu". Pokud chcete zakázat rozsah IP adres, použijte následující syntaxi, např.  195.225.176/179.*, kde lomítko znamená od 176 po 179 a * od 0 do 255. Tedy zakázaní IP adres od 195.225.176.0 po 195.225.179.255. Tyto dvě možnosti nastavení rozsahu můžete kombinovat...

en: Cheatin' uh ?
cs: Chceš pokecat?
